JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Urząd Gminy oraz GOPS nie będą przyjmować interesantów

Opublikowano: wtorek, 17 marzec 2020

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym dotyczącym rozprzestrzeniania się nowego koronawirusa SARS- Cov -2 wywołującego chorobę COVID – 19, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców Urzędu Gminy Dubicze Cerkiewne oraz podległych jednostek, a także w związku z decyzjami Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego informuję, że

od dnia 17.03.2020 r. do odwołania

Urząd Gminy Dubicze Cerkiewne oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dubiczach Cerkiewnych nie będą przyjmować interesantów.

Wszelkie informacje będą udzielane jedynie drogą telefoniczną bądź elektroniczną, a decyzje i inne dokumenty na wniosek osób zainteresowanych będą wydawane jedynie korespondencyjnie.

Dane kontaktowe:

  • Urząd Gminy Dubicze Cerkiewne,

tel. 85 682 79 81, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • GOPS w Dubiczach Cerkiewnych,

tel. 85 682 79 91 lub 85 682 79 87, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ww. okresie Urząd Gminy Dubicze Cerkiewne i GOPS w Dubiczach Cerkiewnych będzie pracować w dotychczasowych godzinach urzędowania, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00, zaś pracownicy socjalni GOPS w Dubiczach Cerkiewnych nie będą przeprowadzać wywiadów środowiskowych.

Wójt Gminy

Leon Małaszewski